Pinball Arcade

Pinball Arcade 1.1.0

Znakomita i darmowa gra pinball na iOS

Pinball Arcade to symulacja pinballa. Podobnie, jak grając na klasycznym stole, musisz utrzymać kulę w grze na flipperze Medieval Madness.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardzo realistyczna
  • Wzorowana na oryginalnych stołach
  • Dobra praca kamery

Wady

  • Denerwujące dźwięki

Bardzo dobry
8

Pinball Arcade to symulacja pinballa. Podobnie, jak grając na klasycznym stole, musisz utrzymać kulę w grze na flipperze Medieval Madness.

Prawdziwy stół Medieval Madness

Pinball Arcade symuluje grę na prawdziwym flipperze Medieval Madness. Gracz wystrzeliwuje kulę za pomocą dwóch dźwigni (lewej i prawej) prosto w labirynt ramp i zderzaków. 

Sterujesz za pomocą dotyku

Aby odbijać kulę dźwigniami przyciskamy prawą lub lewą stronę u dołu ekranu. Dla większości graczy Pinball Arcade to znakomita zabawa, w której prześcigają się w zdobywaniu jak najlepszych wyników. Użytkownicy Facebooka mają dostęp do gry po zalogowaniu się na konto, ale można również grać anonimowo jako gość. Istnieje również możliwość zakupu innych stołów do pinballa.  

Poczujesz się jak w rzeczywistości

Grze towarzyszą typowe dla pinballa efekty dźwiękowe i oryginalna muzyka. Ekran Twojego telefonu naprawdę będzie wyglądał jak rzeczywisty stół do gry. 

Wniosek: świetny pinball na ekranie Twojego telefonu

Pinball Arcade oferuje rzeczywiste emocje towarzyszące grze w pinball na małym ekranie. Stół do gry jest zreazliowany z najmniejszymi szczegółami, a kamera pracuje bardzo dynamiczne. Co prawda odgłosy towarzące obijającej się kuli szybko stają się frustrujące, jednak świadczą o realizmie symulacji i przemawiają raczej na plus. 

Pinball Arcade

Download

Pinball Arcade 1.1.0

Opinie użytkowników o Pinball Arcade